Os 6404 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Moldava nad Bodvou mesto
Vlak v stanici o 07:27
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 06:37
Moldava nad Bodvou mesto 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 06:37
Barca 06:46
Haniska pri Košiciach 06:57
Veľká Ida 07:06
Výhybňa Chym 07:10
Čečejovce 07:14
Moldava nad Bodovu 07:22
Moldava nad Bodvou mesto 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).