Os 6280 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:30
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 17:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 16:00
Zvolen osobná stanica 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 16:00
Prša 16:10
Výhybňa Holiša 16:15
Lučenec 16:21
Tomášovce 16:26
Podrečany 16:31
Lovinobaňa 16:38
Kriváň 16:57
Stožok 17:05
Pstruša 17:10
Vígľaš 17:13
Zvolen nákladná stanica 17:25
Zvolen osobná stanica 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).