Os 6262 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 07:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 05:44
Zvolen osobná stanica 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 05:44
Prša 05:50
Lučenec 06:02
Tomášovce 06:07
Podrečany 06:12
Lovinobaňa 06:22
Kriváň 06:48
Stožok 06:56
Pstruša 07:01
Vígľaš 07:05
Zvolen nákladná stanica 07:17
Zvolen osobná stanica 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).