Os 6236 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pstruša
Vlak odišiel zo stanice o 23:27
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 23:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lučenec 22:36
Zvolen osobná stanica 23:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lučenec 22:36
Tomášovce 22:42
Podrečany 22:47
Lovinobaňa 22:54
Kriváň 23:13
Stožok 23:21
Pstruša 23:26
Vígľaš 23:29
Zvolen nákladná stanica 23:41
Zvolen osobná stanica 23:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).