Os 6227 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 18:56
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 18:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:24
Fiľakovo 18:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:24
Zvolen nákladná stanica 17:28
Výhybňa Slatinka 17:33
Vígľaš 17:39
Pstruša 17:42
Stožok 17:47
Kriváň 17:57
Lovinobaňa 18:16
Podrečany 18:22
Tomášovce 18:27
Lučenec 18:35
Výhybňa Holiša 18:40
Prša 18:45
Fiľakovo 18:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).