Os 6218 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:47
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 14:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 13:10
Zvolen osobná stanica 14:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 13:10
Prša 13:17
Výhybňa Holiša 13:22
Lučenec 13:28
Tomášovce 13:33
Podrečany 13:38
Lovinobaňa 13:45
Kriváň 14:07
Stožok 14:16
Pstruša 14:21
Vígľaš 14:25
Výhybňa Slatinka 14:31
Zvolen nákladná stanica 14:37
Zvolen osobná stanica 14:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).