Os 6217 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 14:12
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 12:20
Fiľakovo 13:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 12:20
Zvolen nákladná stanica 12:23
Výhybňa Slatinka 12:29
Vígľaš 12:38
Pstruša 12:42
Stožok 12:46
Kriváň 12:54
Lovinobaňa 13:10
Podrečany 13:17
Tomášovce 13:21
Lučenec 13:35
Prša 13:45
Fiľakovo 13:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).