Os 6206 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:42
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 08:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 07:00
Zvolen osobná stanica 08:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 07:00
Prša 07:07
Lučenec 07:28
Tomášovce 07:33
Podrečany 07:38
Lovinobaňa 07:45
Kriváň 08:05
Kriváň 08:07
Stožok 08:16
Pstruša 08:21
Vígľaš 08:25
Zvolen nákladná stanica 08:37
Zvolen osobná stanica 08:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).