Os 6204 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak v stanici o 07:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 07:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 06:08
Zvolen osobná stanica 07:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 06:08
Prša 06:15
Výhybňa Holiša 06:20
Lučenec 06:26
Tomášovce 06:35
Podrečany 06:40
Lovinobaňa 06:47
Kriváň 07:07
Stožok 07:16
Pstruša 07:21
Vígľaš 07:25
Zvolen nákladná stanica 07:37
Zvolen osobná stanica 07:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).