Os 6202 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:32
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Fiľakovo 05:04
Zvolen osobná stanica 06:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Fiľakovo 05:04
Prša 05:11
Lučenec 05:23
Tomášovce 05:28
Podrečany 05:33
Lovinobaňa 05:40
Kriváň 06:01
Stožok 06:09
Pstruša 06:14
Vígľaš 06:18
Výhybňa Slatinka 06:23
Zvolen nákladná stanica 06:29
Zvolen osobná stanica 06:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).