Os 6117 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:30
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 13:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrútky 11:19
Zvolen osobná stanica 13:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 11:19
Príbovce-Rakovo 11:37
Diviaky 11:54
Horná Štubňa 12:09
Horná Štubňa 12:09
Kremnické Bane 12:23
Kremnica 12:34
Bartošova Lehôtka 12:48
Hronská Dúbrava 13:07
Zvolen osobná stanica 13:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).