Os 5743 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Hronský Beňadik
Vlak odišiel zo stanice o 18:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:54
Nová Baňa 19:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:54
Bánov 17:00
Úľany nad Žitavou 17:23
Hul 17:27
Podhájska 17:35
Beša 17:44
Výhybňa Pial 17:51
Lok 17:57
Kalná nad Hronom 18:02
Levice 18:33
Veľké Kozmálovce 18:42
Kozárovce 18:48
Hronský Beňadik 18:55
Nová Baňa 19:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).