Os 5727 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:45
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 18:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 17:06
Zvolen osobná stanica 18:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 17:06
Veľké Kozmálovce 17:15
Kozárovce 17:21
Hronský Beňadik 17:26
Nová Baňa 17:43
Žarnovica 17:57
Hliník nad Hronom 18:06
Žiar nad Hronom 18:15
Hronská Dúbrava 18:29
Zvolen osobná stanica 18:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).