Os 5723 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:42
Zvolen osobná stanica 16:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:42
Bánov 13:49
Úľany nad Žitavou 14:01
Hul 14:04
Podhájska 14:13
Beša 14:30
Výhybňa Pial 14:37
Lok 14:44
Kalná nad Hronom 14:52
Levice 15:03
Levice 15:03
Veľké Kozmálovce 15:12
Kozárovce 15:19
Hronský Beňadik 15:26
Nová Baňa 15:43
Žarnovica 15:56
Hliník nad Hronom 16:05
Žiar nad Hronom 16:15
Hronská Dúbrava 16:29
Zvolen osobná stanica 16:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).