Os 5722 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 17:05
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 17:06 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 15:09
Levice 16:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 15:09
Hronská Dúbrava 15:21
Žiar nad Hronom 15:34
Hliník nad Hronom 15:44
Žarnovica 15:57
Nová Baňa 16:14
Hronský Beňadik 16:26
Kozárovce 16:32
Veľké Kozmálovce 16:39
Levice 16:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).