Os 5719 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:45
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 12:56
Zvolen osobná stanica 14:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 12:56
Veľké Kozmálovce 13:06
Kozárovce 13:16
Hronský Beňadik 13:23
Nová Baňa 13:43
Žarnovica 13:59
Hliník nad Hronom 14:08
Žiar nad Hronom 14:19
Hronská Dúbrava 14:36
Zvolen osobná stanica 14:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).