Os 5705 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:14
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 08:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:52
Zvolen osobná stanica 08:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:52
Bánov 04:59
Úľany nad Žitavou 05:12
Hul 05:16
Podhájska 05:24
Beša 05:40
Lok 05:53
Kalná nad Hronom 05:58
Levice 06:16
Veľké Kozmálovce 06:25
Kozárovce 06:32
Hronský Beňadik 07:00
Nová Baňa 07:14
Žarnovica 07:32
Hliník nad Hronom 07:41
Žiar nad Hronom 07:50
Hronská Dúbrava 08:04
Zvolen osobná stanica 08:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).