Os 5537 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 23:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 05.03.2021 o 23:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Topoľčany 22:23
Prievidza 23:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 22:23
Bošany 22:32
Chynorany 22:36
Žabokreky nad Nitrou 22:40
Veľké Bielice 22:44
Veľké Uherce 22:56
Oslany 23:01
Bystričany 23:05
Zemianske Kostoľany 23:10
Nováky 23:15
Prievidza 23:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).