Os 5531 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak v stanici o 19:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 19:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Topoľčany 18:41
Prievidza 19:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 18:41
Bošany 18:50
Chynorany 18:59
Žabokreky nad Nitrou 19:02
Veľké Bielice 19:07
Veľké Uherce 19:29
Oslany 19:34
Bystričany 19:37
Zemianske Kostoľany 19:42
Nováky 19:47
Prievidza 19:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).