Os 5530 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 19:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 18:47
Topoľčany 19:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 18:47
Prievidza nákladná stanica 18:49
Nováky 19:01
Zemianske Kostoľany 19:07
Bystričany 19:13
Oslany 19:18
Veľké Uherce 19:23
Veľké Bielice 19:34
Žabokreky nad Nitrou 19:39
Chynorany 19:42
Bošany 19:47
Topoľčany 19:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).