Os 5521 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 15:27
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 15:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Topoľčany 14:17
Prievidza 15:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 14:17
Bošany 14:26
Chynorany 14:32
Žabokreky nad Nitrou 14:35
Veľké Bielice 14:40
Veľké Uherce 14:56
Oslany 15:01
Bystričany 15:05
Zemianske Kostoľany 15:09
Nováky 15:15
Prievidza 15:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).