Os 5503 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 06:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Topoľčany 04:49
Prievidza 06:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Topoľčany 04:49
Bošany 04:58
Chynorany 05:03
Žabokreky nad Nitrou 05:14
Veľké Bielice 05:20
Veľké Uherce 05:30
Oslany 05:45
Bystričany 05:48
Zemianske Kostoľany 05:53
Nováky 05:58
Prievidza 06:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).