Os 5380 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 15:01
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 15:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 13:37
Topoľčany 14:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 13:37
Trenčianska Turná 13:45
Mníchova Lehota 13:59
Bánovce nad Bebravou 14:24
Rybany 14:31
Chynorany 14:44
Bošany 14:49
Topoľčany 14:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).