Os 5280 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.02.2021 o 19:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 17:48
Nové Zámky 19:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 17:48
Kalná nad Hronom 17:54
Lok 18:03
Beša 18:16
Podhájska 18:25
Hul 18:33
Úľany nad Žitavou 18:37
Šurany 18:53
Bánov 19:02
Nové Zámky 19:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).