Os 5231 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 20:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 20:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:54
Levice 20:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:54
Bánov 19:01
Úľany nad Žitavou 19:42
Hul 19:46
Podhájska 19:55
Beša 20:04
Výhybňa Pial 20:11
Lok 20:23
Kalná nad Hronom 20:29
Levice 20:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).