Os 5230 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak v stanici o 19:58
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 20:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 18:27
Nové Zámky 19:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 18:27
Kalná nad Hronom 18:33
Lok 18:41
Výhybňa Pial 18:46
Beša 18:52
Podhájska 19:01
Hul 19:09
Úľany nad Žitavou 19:15
Šurany 19:38
Bánov 19:43
Nové Zámky 19:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).