Os 5228 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.05.2021 o 19:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 17:33
Nové Zámky 19:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 17:33
Kalná nad Hronom 17:43
Lok 17:57
Výhybňa Pial 18:03
Beša 18:10
Podhájska 18:25
Hul 18:33
Úľany nad Žitavou 18:37
Šurany 18:53
Bánov 19:02
Nové Zámky 19:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).