Os 5224 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 17:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 17:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 13:50
Nové Zámky 17:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 13:50
Hronská Dúbrava 14:00
Žiar nad Hronom 14:13
Hliník nad Hronom 14:22
Žarnovica 14:30
Nová Baňa 14:44
Hronský Beňadik 14:56
Kozárovce 15:03
Veľké Kozmálovce 15:16
Levice 15:33
Levice 15:33
Kalná nad Hronom 15:43
Lok 15:47
Výhybňa Pial 15:52
Beša 15:59
Podhájska 16:09
Hul 16:18
Úľany nad Žitavou 16:21
Šurany 16:53
Bánov 17:01
Nové Zámky 17:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).