Os 5223 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 16:35
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 16:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 14:54
Levice 16:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 14:54
Bánov 15:01
Úľany nad Žitavou 15:36
Hul 15:40
Podhájska 15:48
Beša 16:00
Výhybňa Pial 16:05
Lok 16:11
Kalná nad Hronom 16:19
Levice 16:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).