Os 5222 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 16:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 16:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 14:45
Nové Zámky 16:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 14:45
Levice 14:45
Kalná nad Hronom 14:52
Lok 14:57
Výhybňa Pial 15:02
Beša 15:10
Podhájska 15:26
Hul 15:41
Úľany nad Žitavou 15:45
Šurany 15:53
Bánov 16:02
Nové Zámky 16:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).