Os 5220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 13:52
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 13:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 12:02
Nové Zámky 15:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 12:02
Hronská Dúbrava 12:12
Žiar nad Hronom 12:25
Hliník nad Hronom 12:34
Žarnovica 12:42
Nová Baňa 12:57
Hronský Beňadik 13:09
Kozárovce 13:15
Veľké Kozmálovce 13:23
Levice 13:32
Levice 13:33
Kalná nad Hronom 13:43
Lok 13:47
Výhybňa Pial 13:52
Beša 13:59
Podhájska 14:13
Hul 14:21
Úľany nad Žitavou 14:25
Šurany 14:53
Bánov 15:02
Nové Zámky 15:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).