Os 5208 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 09:12
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 09:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 07:33
Nové Zámky 09:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 07:33
Kalná nad Hronom 07:43
Lok 07:47
Výhybňa Pial 07:53
Beša 08:00
Podhájska 08:13
Hul 08:21
Úľany nad Žitavou 08:24
Šurany 08:55
Bánov 08:59
Nové Zámky 09:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).