Os 5202 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 05:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 05:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Levice 04:24
Nové Zámky 05:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 04:24
Kalná nad Hronom 04:30
Lok 04:35
Beša 04:48
Podhájska 04:57
Hul 05:05
Úľany nad Žitavou 05:13
Šurany 05:21
Bánov 05:29
Nové Zámky 05:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).