Os 5104 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 06:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:21
Leopoldov 06:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:21
Bánov 05:28
Šurany 05:33
Komjatice 05:43
Ivanka pri Nitre 05:56
Nitra 06:05
Nitra 06:06
Lužianky 06:20
Zbehy 06:27
Alekšince 06:34
Rišňovce 06:39
Hlohovec 06:48
Leopoldov 06:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).