Os 5082 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 08:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 08:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 07:07
Nové Zámky 08:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 07:07
Hlohovec 07:14
Rišňovce 07:22
Alekšince 07:27
Zbehy 07:34
Lužianky 07:45
Nitra 08:03
Nitra 08:03
Ivanka pri Nitre 08:12
Komjatice 08:25
Šurany 08:35
Bánov 08:39
Nové Zámky 08:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).