Os 5049 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 10:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 07:15
Prievidza 10:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 07:15
Bánov 07:22
Šurany 07:28
Komjatice 07:38
Ivanka pri Nitre 07:51
Nitra 08:12
Nitra 08:12
Lužianky 08:24
Jelšovce 08:31
Koniarovce 08:39
Ludanice 08:51
Topoľčany 09:10
Bošany 09:26
Chynorany 09:31
Žabokreky nad Nitrou 09:35
Veľké Bielice 09:40
Veľké Uherce 09:50
Oslany 09:55
Bystričany 09:59
Zemianske Kostoľany 10:04
Nováky 10:10
Prievidza 10:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).