Os 5048 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 08:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 08:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 06:21
Nitra 08:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 06:21
Nováky 06:31
Zemianske Kostoľany 06:36
Bystričany 06:41
Oslany 06:46
Veľké Uherce 06:51
Veľké Bielice 07:01
Žabokreky nad Nitrou 07:06
Chynorany 07:10
Bošany 07:15
Topoľčany 07:37
Ludanice 07:45
Koniarovce 07:57
Jelšovce 08:04
Lužianky 08:25
Nitra 08:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).