Os 5041 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 07:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lužianky 04:26
Prievidza 07:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lužianky 04:26
Jelšovce 04:32
Koniarovce 04:45
Ludanice 04:58
Topoľčany 05:06
Topoľčany 05:47
Bošany 05:56
Chynorany 06:08
Žabokreky nad Nitrou 06:12
Veľké Bielice 06:17
Veľké Uherce 06:28
Oslany 06:33
Bystričany 06:49
Zemianske Kostoľany 06:53
Nováky 06:58
Prievidza 07:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).