Os 5034 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 22:26
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 22:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zbehy 20:08
Nové Zámky 22:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zbehy 20:08
Lužianky 20:27
Lužianky 20:27
Nitra 21:22
Ivanka pri Nitre 21:39
Komjatice 21:52
Šurany 22:02
Šurany 22:02
Bánov 22:06
Nové Zámky 22:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).