Os 5031 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 20:07
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2021 o 20:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 19:15
Topoľčany 21:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 19:15
Bánov 19:22
Šurany 19:34
Komjatice 19:43
Ivanka pri Nitre 19:56
Nitra 20:05
Nitra 20:14
Lužianky 20:26
Jelšovce 20:33
Koniarovce 20:41
Ludanice 20:53
Topoľčany 21:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).