Os 5027 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Topoľčany
Vlak prišiel do stanice o 19:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 17:15
Prievidza 20:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 17:15
Bánov 17:22
Šurany 17:28
Komjatice 17:38
Ivanka pri Nitre 17:51
Nitra 18:12
Lužianky 18:24
Jelšovce 18:31
Koniarovce 18:39
Ludanice 18:51
Topoľčany 19:00
Topoľčany 19:10
Bošany 19:27
Chynorany 19:32
Žabokreky nad Nitrou 19:35
Veľké Bielice 19:40
Veľké Uherce 19:50
Oslany 19:54
Bystričany 19:57
Zemianske Kostoľany 20:02
Nováky 20:07
Prievidza 20:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).