Os 5023 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 18:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 18:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 15:15
Prievidza 18:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 15:15
Bánov 15:22
Šurany 15:28
Komjatice 15:38
Ivanka pri Nitre 15:51
Nitra 16:12
Lužianky 16:24
Jelšovce 16:31
Koniarovce 16:39
Ludanice 16:51
Topoľčany 17:01
Bošany 17:09
Chynorany 17:22
Žabokreky nad Nitrou 17:26
Veľké Bielice 17:31
Veľké Uherce 17:42
Oslany 17:47
Bystričany 17:51
Zemianske Kostoľany 18:07
Nováky 18:12
Prievidza 18:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).