Os 5019 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 16:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 16:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:15
Prievidza 16:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:15
Bánov 13:22
Šurany 13:28
Komjatice 13:38
Ivanka pri Nitre 13:51
Nitra 14:12
Lužianky 14:24
Jelšovce 14:31
Koniarovce 14:39
Ludanice 14:51
Topoľčany 15:01
Bošany 15:10
Chynorany 15:15
Žabokreky nad Nitrou 15:19
Veľké Bielice 15:24
Veľké Uherce 15:35
Oslany 15:40
Bystričany 15:45
Zemianske Kostoľany 15:59
Nováky 16:04
Prievidza 16:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).