Os 5015 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 14:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2021 o 14:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 11:15
Prievidza 14:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 11:15
Bánov 11:22
Šurany 11:28
Komjatice 11:38
Ivanka pri Nitre 11:51
Nitra 12:12
Lužianky 12:24
Jelšovce 12:31
Koniarovce 12:39
Ludanice 12:51
Topoľčany 13:01
Bošany 13:10
Chynorany 13:22
Žabokreky nad Nitrou 13:25
Veľké Bielice 13:30
Veľké Uherce 13:40
Oslany 13:45
Bystričany 13:49
Zemianske Kostoľany 14:01
Nováky 14:06
Prievidza 14:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).