Os 5012 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 10:47
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 07:17
Nové Zámky 10:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 07:17
Nováky 07:28
Zemianske Kostoľany 07:41
Bystričany 07:46
Oslany 07:50
Veľké Uherce 07:54
Veľké Bielice 08:04
Žabokreky nad Nitrou 08:09
Chynorany 08:12
Bošany 08:17
Topoľčany 09:04
Topoľčany 09:04
Ludanice 09:12
Koniarovce 09:24
Jelšovce 09:31
Lužianky 09:45
Lužianky 09:45
Nitra 10:03
Ivanka pri Nitre 10:12
Komjatice 10:25
Šurany 10:35
Bánov 10:39
Nové Zámky 10:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).