Os 5011 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 12:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2021 o 12:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 09:15
Prievidza 12:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 09:15
Bánov 09:22
Šurany 09:28
Komjatice 09:38
Ivanka pri Nitre 09:51
Nitra 10:12
Lužianky 10:24
Jelšovce 10:31
Koniarovce 10:39
Ludanice 10:51
Topoľčany 11:01
Bošany 11:10
Chynorany 11:15
Žabokreky nad Nitrou 11:19
Veľké Bielice 11:24
Veľké Uherce 11:35
Oslany 11:39
Bystričany 11:43
Zemianske Kostoľany 11:57
Nováky 12:03
Prievidza 12:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).