Os 5008 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 08:48
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 05:17
Nové Zámky 08:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 05:17
Nováky 05:28
Zemianske Kostoľany 05:33
Bystričany 05:38
Oslany 05:42
Veľké Uherce 05:46
Veľké Bielice 05:56
Žabokreky nad Nitrou 06:00
Chynorany 06:05
Bošany 06:10
Topoľčany 06:19
Topoľčany 06:33
Ludanice 06:41
Koniarovce 06:54
Jelšovce 07:02
Lužianky 07:09
Nitra 07:47
Ivanka pri Nitre 08:07
Komjatice 08:20
Šurany 08:35
Bánov 08:39
Nové Zámky 08:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).