Os 5006 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 07:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 05:38
Nové Zámky 07:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 05:38
Hlohovec 05:44
Rišňovce 05:53
Alekšince 06:04
Zbehy 06:11
Zbehy 06:11
Lužianky 06:19
Nitra 06:31
Ivanka pri Nitre 06:40
Komjatice 06:52
Šurany 07:02
Bánov 07:06
Nové Zámky 07:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).