Os 5001 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prievidza
Vlak prišiel do stanice o 07:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:26
Prievidza 07:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:26
Bánov 04:33
Šurany 04:42
Komjatice 04:52
Ivanka pri Nitre 05:06
Nitra 05:36
Lužianky 05:48
Jelšovce 05:56
Koniarovce 06:04
Ludanice 06:19
Topoľčany 06:45
Bošany 06:54
Chynorany 06:59
Žabokreky nad Nitrou 07:09
Veľké Bielice 07:14
Veľké Uherce 07:24
Oslany 07:28
Bystričany 07:32
Zemianske Kostoľany 07:37
Nováky 07:43
Prievidza 07:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).