Os 4809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 08:14
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 08:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 06:42
Komárno 08:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:42
Šaľa 06:53
Trnovec nad Váhom 06:57
Tvrdošovce 07:07
Palárikovo 07:12
Nové Zámky 07:34
Bajč 07:41
Hurbanovo 07:54
Chotín 08:02
Komárno 08:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).